Uczniowie klas siódmych z pisarką Jolantą Bartoś

Spotkanie autorskie z panią Jolantą Bartoś

14 marca 2024 r. w sali Centrum Kultury w Śmiglu odbyło się niezwykłe spotkanie autorskie z panią Jolantą Bartoś.

Uczniowie zapoznający się z nowymi książkami

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w filii w Wonieściu.

W 2023 r. w szkole filialnej w Wonieściu realizowany był Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Nowe książki w bibliotece szkolnej

Nowości w bibliotece

W bibliotece szkolnej pojawiły się kolejne, wyczekiwane przez uczniów nowości.

Pierwszoklasiści z otrzymanymi Wyprawkami Czytelniczymi

Wyprawka Czytelnicza „Mała książka – wielki człowiek”

6 grudnia pierwszoklasiści otrzymali wyjątkowy mikołajkowy prezent – Wyprawkę Czytelniczą.

Uczniowie z wypożyczonymi książkami i wróżbami

Andrzejki w bibliotece

Tradycją jest, że 30 listopada w bibliotece szkolnej obchodzone są andrzejki.

Uczniowie klasy trzeciej oglądają wystawę książek o misiach

Dzień Pluszowego Misia w filii w Wonieściu

24 listopada w szkole filialnej w Wonieściu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.