4 uczniów  stoi za stolikami pełnymi ozdób świątecznych

Kiermasz świąteczny

21 listopada wolontariusze, członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz uczestnicy koła artystycznego zorganizowali w naszej szkole kiermasz.

05 marca 2024
Dzień Życzliwości i Kultury

Dzień Życzliwości i Kultury

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Kultury.

05 marca 2024
Zwycięska drużyna ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej

Mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej klas 4 – 6

21 listopada w Nietążkowie odbyły się rozgrywki gminne w halowej piłce nożnej klas 4-6.

Czworo sportowców z klasy drugiej prezentuje swoje medale

Kolejni sportowcy z klasy drugiej

Przykład Wojtka i Oliwiera zaowocował tym, że do grona sportowców klasy drugiej dołączyli kolejni uczniowie.

Pani pielęgniarka opowiada najmłodszym przedszkolakom jak dbać o zdrowie

Spotkanie z pielęgniarką

W listopadzie dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej rozmawiały o zdrowiu.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego podczas wizyty u pani dyrektor

Pierwsze działania SU

Na początku listopada, tuż po ukonstytuowaniu się nowego Samorządu Uczniowskiego, jego przedstawiciele wraz z opiekunem panią Magdaleną Schulz zawitali w gabinecie Dyrektor Szkoły pani Małgorzaty Pawłowskiej – Górnej, by zapoznać ją z podziałem funkcji oraz przedstawić pomysły do realizacji w najbliższym roku szkolnym.