Ozdoby wielkanocne

Konkurs plastyczny

Hanna Majorczyk i Bruno Szywała z klasy 3aP zostali laureatami powiatowego konkursu plastycznego „Projekt ozdoby wielkanocnej lub wiosennej w formie bombki”.

Uczniowie klasy 1b na tle wiosennej ścianki

Pierwszy dzień wiosny

21 marca 2024 roku w naszej szkole był pełen wiosennych aktywności i radości.

Przedszkolacy z naszej szkoły z Panią burmistrz i polarnym Misiem

Powitanie wiosny

21 marca 2024 roku na śmigielskim rynku przedszkolacy ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej i szkoły filialnej, wraz z innymi dziećmi z gminy Śmigiel, powitali wiosnę.

Medale Oliwiera

Taekwondo olimpijskie - sportowe sukcesy Oliwiera

Uczeń naszej szkoły Oliwier Kupka z klasy 5a osiąga sukcesy w taekwondo – tradycyjnej sztuce walk z Korei, która jest dziś sportem olimpijskim.

Uczniowie klasy 2 z dyplomami

Szkolne eliminacje Gminnego Konkursu Ortograficznego

22 marca 2024 r. został przeprowadzony szkolny etap  GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO  „MISTRZ ORTOGRAFII 2024”.

Szkolny Radiowęzeł

WYBORY NAZWY SZKOLNEGO RADIOWĘZŁA

W naszej szkole przeprowadzono wybory na nazwę szkolnego radiowęzła.