Dzieci z Oddziałów przedszkolnych 0a i 0b z weterynarzem i pieskiem

Spotkanie z panią weterynarz

13 października dzieci z oddziałów przedszkolnych spotkały się z panią weterynarz Karoliną Szul i towarzyszącą jej labradorką Coriną.

06 marca 2024
Bartosz Mituła, Borys Lorek i Filip Waszak recytujacy wiersze patriotyczne

Obchody Święta Niepodległości

„W historii Polski, tak się składa, był kiedyś ponad wiek niewoli; jedenastego listopada nasz kraj z niewoli się wyzwolił”

Uczniowie klasy 1 b prezentują swoje stroje

Na tropie zawodów

Dnia 9 listopada uczniowie klas pierwszych wzięli udział w zajęciach z zakresu preorientacji zawodowej, których celem było zapoznanie z wybranymi zawodami oraz rozwijanie zainteresowań, uzdolnień i pasji.

Uczniowie kl. 1 b prezentują swoje szaszłyki.

„Śniadanie Daje Moc”

8 listopada przypada Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, który idealnie wpisuje się w założenia programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”.

Informacje o przyznanej nagrodzie pieniężnej

Nagroda dla szkoły

Nasza szkoła została nagrodzona w konkursie „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”

Najmłodsza grupa 0b w pomarańczowych kolorach ze swoimi wyklejanymi dyniami

Dzień Dyni

Pod koniec października najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły „Dzień Dyni”.