Uczniowie klasy trzeciej oglądają wystawę książek o misiach

Dzień Pluszowego Misia w filii w Wonieściu

24 listopada w szkole filialnej w Wonieściu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

Uczniowie z nowymi książkami

Nowości w bibliotece filii w Wonieściu

Do biblioteki w szkole filialnej w Wonieściu trafiło 171 nowych książek pozyskanych z funduszu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Uczniowie klasy 1a w bibliotece szkolnej

Pasowanie na czytelnika

W ostatnim tygodniu października odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na czytelników.

Uczniowie klasy trzeciej filii w Wonieściu z pisarzem Marcinem Koziołem

Spotkanie autorskie w filii w Wonieściu

3 października 2023 r. uczniowie klasy trzeciej w filii w Wonieściu mieli okazję spotkać się z autorem książek dla dzieci i młodzieży - Marcinem Koziołem.

Uczestnicy akcji podczas czytania książek na szkolnym dziedzińcu

„Jak nie czytam, jak czytam!”

7 czerwca uczniowie ze Starej Przysieki Drugiej oraz z filii w Wonieściu wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”.

Uczestnicy korowodu ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej i z filii w Wonieściu

„W krainie baśni i bajek”

12 maja przedszkolaki i uczniowie ze Starej Przysieki Drugiej oraz z filii w Wonieściu wzięli udział w XVIII edycji imprezy edukacyjno-integracyjnej „W krainie baśni i bajek”.