Uczniowie którzy wzięli udział w Konkursie Pięknego Czytania

Konkurs Pięknego Czytania

W ramach obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA” 8 maja 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Śmiglu odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania.

Nowe regały w bibliotece szkolnej

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

W bieżącym roku w Szkole Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej realizowany był Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Uczennice z klasy 3a losujące wróżby andrzejkowe

„Książka + wróżba”

30 listopada biblioteka szkolna przyłączyła się do kultywowania tradycji andrzejek.

Wystawa książek o misiach z filii bibliotecznej w Widziszewie

25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

Marcin Kozioł opowiadający o swojej twórczości uczniom klas 1 3

Spotkanie autorskie – Marcin Kozioł

18 listopada naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość - autor książek dla dzieci i młodzieży pan Marcin Kozioł.

Pierwszoklasiści z wypożyczonymi książkami

Pasowanie na czytelnika

Pod koniec października odbyło się pasowanie na czytelników uczniów klasy pierwszej.