Pierwszoklasiści z Wyprawką Czytelniczą

„Mała książka – wielki człowiek” Wyprawka Czytelnicza

W październiku podczas uroczystego pasowania na czytelnika pierwszoklasiści wzięli udział w kolejnej edycji kampanii Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”.

Uczniowie wyróżnieni w konkursie czytelniczym

Konkurs „Biblioteka – świat w jednym miejscu”

Z okazji Tygodnia Bibliotek w naszej bibliotece odbył się konkurs pt. „Biblioteka – świat w jednym miejscu”.

Uczestnicy imprezy edukacyjno integracyjnej W Krainie Baśni i Bajek

W Krainie Baśni i Bajek - Podróż dookoła świata z baśnią i bajką

13 maja 2022 r. odbyła się XVII edycja imprezy edukacyjno-integracyjnej „W Krainie Baśni i Bajek” pod hasłem „Podróż dookoła świata z baśnią i bajką”.

Uczniowie z klas 2a i 2aW uczestniczący w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania

Konkurs Pięknego Czytania

10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Śmiglu odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania pn. „Czytamy Mikołajka” dla uczniów klas drugich.