Adam Knobel - Mistrz tradycji

Stowarzyszenie Miłośników Folkloru "Żeńcy Wielkopolscy" zrealizowało zadanie "Adam Knobel - Mistrz tradycji", którego celem był przekaz tradycji i umiejętności gry na tradycyjnych wielkopolskich instrumentach ludowych pomiędzy mistrzem Adamem Knoblem, a dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Wręczenie nagrody Oliwierowi

Konkurs „Zakładam firmę w branży ekologicznej”

Trzech uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie „Zakładam firmę w branży ekologicznej” zorganizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie.

Dzieci z grupy 0a i 0b w kinie

„Moja pierwsza wizyta w kinie”

Dzieci z oddziału przedszkolnego ze Starej Przysieki Drugiej wzięły udział w lekcji edukacyjnej pt. „Moja pierwsza wizyta w kinie” oraz obejrzały film „Jeżyk i przyjaciele”.

Sofia i Marianna próbują swoich sił jako fryzjerki

Wizyta w salonie fryzjerskim

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b wraz z wychowawczynią udały się do salonu fryzjerskiego, w którym pracuje mama Natana.

Uczniowie z naszej szkoły podczas mityngu

Mityng lekkoatletyczny ORLEN Cup

27 stycznia dwudziestotrzyosobowa grupa uczniów naszej szkoły ruszyła w kierunku Łodzi.

Alan z kolegami z 1a prezentuje swoje zainteresowania

Pasje i zainteresowania naszych uczniów

Uczniowie klasy 1 -3 mogli po raz kolejny pochwalić się swoimi zainteresowaniami.