Adaś i Maciek przed tablicą poległych bohaterów

W świecie rycerskich wartości

23 października uczniowie klasy drugiej wzięli udział w programie edukacyjnym „Kino Szkoła”.

Uczniowie klas pierwszych i 3aW po zajęciach w lesie

Wycieczka do lasu

We wrześniu i październiku dzieci z grup przedszkolnych i klas I-III z Wonieścia oraz Przysieki odwiedziły las w Racocie.

Uczestnicy rajdu ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej

Rajd pieszy do Bonikowa

W sobotę 21 października - mimo dość trudnych warunków pogodowych - pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły stawiła się na starcie pieszego rajdu do Bonikowa.

Najmłodsi Nell, Maja i Sofia podczas przedstawienia

"Jaś i Małgosia"

W środę 18 października oddziały przedszkolne ze Starej Przysieki Drugiej i z Wonieścia wybrały się do Kościańskiego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Jaś i Małgosia”.

Uczniowie na boisku szkolnym

Wyzwanie

We wtorek 17 października społeczność szkolna stanęła do wyzwania, do którego nominował ją Urząd Gminy Śmigiel.

Odwiedziny policji w Wonieściu

Spotkanie z policjantami

W październiku przedszkolaki oraz dzieci z klasy 3W w Wonieściu miały okazję spotkać się z policjantami ze Śmigla. Towarzyszył im Pyrek - policyjna maskotka.