Uczniowie klasy 3aP w trakcie odgrywania jasełek

„Dzień Seniora” 2024

7 stycznia w sali wiejskiej w Wonieściu odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Seniora”, w której udział wzięło liczne grono najstarszych mieszkańców.

Zaproszenie

Burmistrz Śmigla oraz Centrum Kultury w Śmiglu zapraszają na MSZĘ ŚWIĘTĄ z okazji 105. Rocznicy wymarszu Kompanii Śmigielskiej do Powstania Wielkopolskiego.

Wojtek prezentuje dyplom i zdobyty medal

Jak ryba w wodzie…

Biegi, piłka, taniec, a teraz także pływanie. Okazuje się, że uczeń klasy 2aP - Wojciech Legierski zdobywa sukcesy w kolejnych dyscyplinach sportowych.

105 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

27 grudnia obchodziliśmy 105 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystej mszy świętej w kościele pw. NMP W Śmiglu.

Wigilia w grupie 0b

Świąteczny czas

Już od dłuższego czasu wśród uczniów panował radosny nastrój.

Wręczenie nagród laureatom konkursu

Sukces Błażeja Wojciechowskiego

18 grudnia odbyła się uroczystość wręczenia przez Burmistrz Śmigla panią Małgorzatę Adamczak nagród w olimpiadzie „Zielone Wielkopolskie”.