Uczniowie na boisku szkolnym

Wyzwanie

We wtorek 17 października społeczność szkolna stanęła do wyzwania, do którego nominował ją Urząd Gminy Śmigiel.

Odwiedziny policji w Wonieściu

Spotkanie z policjantami

W październiku przedszkolaki oraz dzieci z klasy 3W w Wonieściu miały okazję spotkać się z policjantami ze Śmigla. Towarzyszył im Pyrek - policyjna maskotka.

Uczniowie klasy 1b trzymają baloniki

Pasowanie na ucznia

13 października 2023 r. w szkole podstawowej w Starej Przysiece Drugiej odbyło się wyjątkowe wydarzenie „Pasowanie na ucznia”.

Uczniowie przed muzeum Dom Szewca

„Zielona Szkoła” w Chalinie

Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie szkoły w Przysiece udali się na zajęcia oferowane przez „Zieloną Szkołę”, która znajduje się w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie.

Uczniowie klasy piątej dyskutują na temat przemocy

Warto wiedzieć

9 października uczniowie kl. 5a szkoły w Starej Przysiece Drugiej wzięli udział w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez panią Monikę Wyszogrodzką-Bobrowską pracownicę OPS w Śmiglu.

Uczestnicy biegu ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej

Biegi w Turwi

7 października, w sobotnie przedpołudnie, pochmurne niebo i wietrzna aura nie odstraszyły młodych biegaczy ani kibicujących im rodziców.