Informacje o przyznanej nagrodzie pieniężnej

Nagroda dla szkoły

Nasza szkoła została nagrodzona w konkursie „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”

Najmłodsza grupa 0b w pomarańczowych kolorach ze swoimi wyklejanymi dyniami

Dzień Dyni

Pod koniec października najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły „Dzień Dyni”.

Wolontariuszka z opiekunem zapalająć znicz na grobie powstańca

Akcja „Znicz”

Tuż przed 1 listopada, a więc uroczystością Wszystkich Świętych wolontariuszki wraz z opiekunkami udały się do Wonieścia na cmentarz, by uporządkować opuszczone groby.

Uczniowie podczas głosowania

Wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

27 października 2023 roku odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Klasa 6a w Muzeum Domu Szewca

Zielona Szkoła klas szóstych

W dniach 24-26 października uczniowie klasy 6a i 6b wyjechali na zajęcia do „Zielonej Szkoły” w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Chalinie.

Przedstawiciel wolontariatu przekazujący książki w bibliotece pedagogicznej w Kościanie

Dzielimy się z innymi radością czytania!

W ramach współpracy z Publiczną Biblioteką Pedagogiczną w Kościanie w szkole w Starej Przysiece Drugiej oraz w filii w Wonieściu zbierano książki dla Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach.