Uczniowie którzy wzięli udział w konkursie z dyplomami i nagrodami

Konkurs Historyczny „Ziemia Śmigielska w czasie Powstania Wielkopolskiego”

24 stycznia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Gminnym Konkursie Historycznym „Ziemia Śmigielska w czasie Powstania Wielkopolskiego”

Robert wśród laureatów konkursu

"W hołdzie powstańcom wielkopolskim"

Tegoroczny konkurs pt. „Powstanie Wielkopolskie - historia mojej rodziny, historia mojej miejscowości” został rozegrany w dwóch kategoriach - plastycznej i literackiej.

Uczniowie klasy 6a w przebraniach powstańców na tle biało czerwonych flag

Pamiętamy o powstańcach wielkopolskich

W dniach od 8 do 12 stycznia wspominaliśmy wydarzenia związane z powstaniem wielkopolskim.

Balik w Wonieściu

Karnawał u najmłodszych

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych.

Paula, Piotr, Franek, Dawid, Adam i Maja prezentują swoje zainteresowania

Pasje i zainteresowania uczniów klasy 3W

Wśród zainteresowań uczniów klasy 3W znajdują się: szkicowanie, taniec, gotowanie, wędkowanie, śpiew, piłka nożna, przyroda, boks, makijaż i konstrukcje z klocków Lego.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w filii w Wonieściu.

W 2023 r. w szkole filialnej w Wonieściu realizowany był Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.