Mistrzowie Gminy Śmigiel

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ

27 marca 2024r. na boisku „Orlik” w Starym Bojanowie odbyły się rozgrywki gminne w  piłce nożnej klas 4 - 6.

Uczestnicy warsztatów wielkanocnych

Warsztaty wielkanocne w Boszkowie

W marcu uczniowie klas 3 uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych w „Krainie Smaku” w Boszkowie.

Kacper Wójcik, Mateusz Wolsztyński oraz Piotr Frąckowiak z dyplomami.

I Gminny Konkurs Geograficzny

26 marca w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów  w Czaczu odbył się I Gminny Konkurs Geograficzny „Palcem po mapie - znam państwa i stolice świata” pod patronatem Burmistrz Śmigla.

Marysia i Ada z dyplomami i nagrodami

Konkurs „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” rozstrzygnięty

26 marca w Kościańskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” organizowanego przez Starostwo Powiatowe.

Ozdoby wielkanocne

Konkurs plastyczny

Hanna Majorczyk i Bruno Szywała z klasy 3aP zostali laureatami powiatowego konkursu plastycznego „Projekt ozdoby wielkanocnej lub wiosennej w formie bombki”.

Uczniowie klasy 1b na tle wiosennej ścianki

Pierwszy dzień wiosny

21 marca 2024 roku w naszej szkole był pełen wiosennych aktywności i radości.