Chłopcy z klasy 1b dekorują pierniki

Świąteczna przygoda

W grudniu uczniowie klas 1-3 ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej wraz z opiekunami wybrali się na warsztaty świąteczne do Boszkowa. Program obfitował w wiele atrakcji.

Uczniowie klasy drugiej w mikołajkowych przebraniach

Mikołajki

6 grudnia szkoła zamieniła się w krainę podobną do Laponii. Zapracowany Święty Mikołaj wysłał do nas swoich pomocników: bałwanka Olafa, Kaczora Donalda oraz Daisy.

Spotkanie przedszkolaków z Wonieścia z Mikołajem

Wyjazd przedszkolaków

5 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych z Wonieścia oraz ze Starej Przysieki Drugiej wzięły udział w mikołajkowym spektaklu kukiełkowym w Centrum Kultury w Śmiglu.

Uczennice klasy piątej przy fotobudce

Andrzejki

30 listopada przypadają imieniny Andrzeja, czyli tradycyjne andrzejki. To dzień wróżb i magii.

Dzieci z 1a ze swymi misiami

25 listopada wszystkie pluszowe misie mają swoje święto.

Uczniowie kl. 1b segregują odpady

Ziemia planetą życia

We wtorek 28 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień dla Ziemi, którego hasłem przewodnim było „Co mogę zrobić dla Ziemi nie tylko w dniu jej święta?”.